Shitet apartament 2+1 tek rruga Sami Frasheri & Ndreko Rino.

  • Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.72 m2.
    • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
    • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.
    • 12 min larg qendres.
    • Çmimi: 248,928€👉Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:📞 +355 68 651 1111