click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1,Kodra e Diellit

750 euro/muaj
Vendos tek te preferuatrat
176

Pershkrimi

Jepet me qera aparament 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit.

  • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te.
  • I organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,kuzhine,tualet dhe nje ballkon.
  • I mobiluar totalisht.
  • Ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.

CMIMI:750 euro/muaj

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41191
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 BLV Zogu I, prane Uslga stascioni Trenit. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje [me shume]
650 euro/muaj.
Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe tota [me shume]
550 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Him Kolli. Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 Eshte i pozicionuar ne katin e [me shume]
650 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, prane CIOCCOLATITALIANI. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje tualet [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat