click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1+2+2, Stadiumi Dinamo

€ 400
,
Vendos tek te preferuatrat
18

Pershkrimi

Apartament 2+1+2+2, Stadiumi Dinamo

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim.

Jepet me qera 400euro/muaj boshe ose 500euro/muaj i mobiluar,

Kompozohet nda dy dhoma gjumi nje me tualet te brendshem, zona living me kuzhine dhe nje aneks te vogel, korridori i bollshem tualet dhe dy ballkone, orientimi jug-lindje, me drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites

 

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39491
Çmimi: € 400
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250
Apartament 1+1, Brryli Blv. Zhan Dark Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 60.42 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ban [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira apartament 1+1 Rruga Barrikadave. 📏Sipërfaqja e apartamentit 84 m2, kati 7 . 🛋 Salloni i ndenjes, am [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat