click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1+2 Vlore Rruga e çipajve , ( gjergj arianiti)

€ 85.400
Vendos tek te preferuatrat
17
Okazion

Pershkrimi

Apartament 2+1+2 Vlore Rruga e çipajve , ( gjergj arianiti)
🏡 Kati i 7 banim.
📏 Sipërfaqja totale e apartamentit është 122m2
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
📝 Ndërtim i ri, cilësor, me teknologji të larte. Drite natyrale gjate gjithe dites.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39503
Çmimi: € 85.400
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 [me shume]
I ri ne treg
€ 84.000
Shitet apartament 1+1 në Vlorë pranë Lungomares. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 89.250
Shitet apartament në zonën e Lungo Mares ne Vlore me pamje fantastike. Informacion mbi apartamentin: kati 3 banim, [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat