click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1+2 , Ali Dem

€ 129.600
,
Vendos tek te preferuatrat
46

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2, tek kompleksi ” VIND” rr. Ali Demi.
Apartamenti organizohet ne: ambient ndenje sebashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 .
Disponon siperfaqe totale 129.56 m2, prej se ciles 114.48 eshte e brendshme.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: +355 68 65 11111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39940
Çmimi: € 129.600
Permasa e Prones: 129,56 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat