Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Zogu i Zi

€ 440 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
31

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 Zogu i Zi
 • Kati i 8.
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Ashensor
 • I mobiluar.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38063
Çmimi: € 440 /muaj
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 250 /muaj
Apartament 1+1, Liqeni Thate. Kati 0, dupleks Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe veran [me shume]
Dhene me qera
€ 300 /muaj
Apartament 1+1 21 Dhjetori prane Rezidences Kontakt Kati i 5. Siperfaqe 75 m2 Ndertim i ri me ashensor Salloni nden [me shume]
I ri ne treg
€ 250 /muaj
Apartament 1+1 Liqeni Thate Kati i 3. Siperfaqe 75 m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /Muaj
Apartament 1+1 Vasil Shanto. Kati 3 Siperfaqe 70 m2 Ashensor Ndertim i Ri Arreduar ne menyre moderne Ambienti ndenj [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat