Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Xhanfize Keko

€ 104.900
,
Vendos tek te preferuatrat
121

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1 në zonën e Xhamllikut, tek ish Profarma.
 • Sipërfaqe totale 104.9 m2.
 • Kati 1 banim.
 • Ambienti ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi,  2 tualete dhe ballkon.
 • Punimet e pallatit janë cilësore, fasada është termike dhe me veshje tulle dekorative.
 • Muret ndarëse të apartamenteve janë izolues dhe hidrosanitaret jane inkaso.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36925
Çmimi: € 104.900
Permasa e Prones: 104,90 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat