Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Xhamlliku

€ 118.071
,
Vendos tek te preferuatrat
135

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 në zonën e Xhamllikut, tek ish Profarma.
 • Sipërfaqe totale 131.19 m2.
 • Kati 3 banim.
 • Ambienti ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi,  2 tualete dhe 2 ballkone.
 • Ndertim i Ri
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36229
Çmimi: € 118.071
Permasa e Prones: 131,19 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat