click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Vlore

€ 150.000
Vendos tek te preferuatrat
48
I ri ne treg

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1 Vlore pamje fantastike nga deti Jon.
 • salloni
 • ambienti gatimit
 • 2 dhomat e gjumit
 • 2 tualete
 • 2 ballkone
 • kati 4
 • ndertim i ri
 • super i mobiluar
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 • +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37672
Çmimi: € 150.000
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 [me shume]
I ri ne treg
€ 84.000
Shitet apartament 1+1 në Vlorë pranë Lungomares. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 89.250
Shitet apartament në zonën e Lungo Mares ne Vlore me pamje fantastike. Informacion mbi apartamentin: kati 3 banim, [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat