Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Vlore

€ 96.450
Vendos tek te preferuatrat
55

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 Vlore prane stadiumit.
 • Siperfaqje 128.6  m2
 • Kati i 8 banim.
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
 • Cilësi e lartë ndërtimi, orientim perfekt ndaj drites se diellit.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38630
Çmimi: € 96.450
Permasa e Prones: 128,60 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 46.600
Shitet apartament 1+1 Vlore Rruga Pavarsia Kati 2 banim, sipërfaqe ndërtimi 71.63 m2 Salloni ndenjes, ambienti gati [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 Vlore pamje fantastike nga deti Jon. salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete 2 b [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat