Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Vasil Shanto

€ 104.500
,
Vendos tek te preferuatrat
169

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shantos Bulevardi Gjergj Fishta.
Apartamenti disponon siperfaqe totale 130 m2 ku 80 m2 siperfaqe apartamenti dhe 50 m2 veranda dhe ndodhet ne katin e 4 banim.
Organizohet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit me vete, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe veranda,  ashensor, hipoteke.
Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres .
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35492
Çmimi: € 104.500
Permasa e Prones: 130,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 133.500
Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tasim, Pazari Ri Sipërfaqe ndërtimi 89 m2 Kati 5 Ndertim i ri Mundesi konvertimi ne 2+1 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Apartament 1+1, Yzberisht ne perfundim te Bulevardit te Ri Sipërfaqe ndërtimi 77.16 m2 Kati 3 Me hipoteke Salloni n [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat