Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e Re

€ 93.000
,
Vendos tek te preferuatrat
96

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek Unaza e Re.
Informacion mbi apartamentin: Kati 7, sipërfaqe ndërtimi : 116.04 m2
Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes , ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, 2 ballkone.
Kubaturë e rregullt, punime cilësore , sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike , e veshur me tulle termike.
Vendndodhia: 25 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes dhe 16 minuta larg Qendres.
Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35160
Çmimi: € 93.000
Permasa e Prones: 116,04 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]
I ri ne treg
€ 88.830
Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa Kati 6 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 63.45 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 134.652
Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa Kati 7 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 96.18 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat