click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 tek “University City”, pas QTU-se.

in
Vendos tek te preferuatrat
116
Aurangabad-Apartments-design-front-view-walkthrough-animation-services.jpg

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek “University City”, pas QTU-se.

  • 📏Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.37m2.
  • 🏡 Eshte i pozicionuar ne katin e 7-te.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
  • Aktualisht ndodhet ne faze karabine.
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.
  • Çmimi: 59,759€

👉Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:

📞 +355 68 651 1111

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40587
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat