Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Tegu

€ 260.000
,
Vendos tek te preferuatrat
37

Pershkrimi

Apartament 2+1 Rezidenca Long Hill, Teg nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit.
Kati 2
Siperfaqe 95 m2
Salloni dhe ambienti gatimit, 2 dhomat e gjumit, 1 ballkon dhe tualeti.
Ambjenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe i pajisur me kondicioner
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355686511111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38159
Çmimi: € 260.000
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 133.500
Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tasim, Pazari Ri Sipërfaqe ndërtimi 89 m2 Kati 5 Ndertim i ri Mundesi konvertimi ne 2+1 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Apartament 1+1, Yzberisht ne perfundim te Bulevardit te Ri Sipërfaqe ndërtimi 77.16 m2 Kati 3 Me hipoteke Salloni n [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat