Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Teg

€ 260.000
,
Vendos tek te preferuatrat
194

Pershkrimi

  • Apartament 2+1 Rezidenca Long Hill, Teg nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit.
  • Kati 2
  • Siperfaqe totale 122 m2 prej se ciles 116 m2 eshte siperfaqe e brendshme.
  • Salloni dhe ambienti gatimit, 2 dhomat e gjumit, 1 ballkon, 1 depo dhe tualeti.
  • Ambjenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i investuar me punime cilesore.
  • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38112
Çmimi: € 260.000
Permasa e Prones: 95,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat