Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Teg

€ 1.300 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
26

Pershkrimi

Apartament 2+1 Rezidenca Long Hill, Teg nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit.
Kati 2
Siperfaqe 130 m2
Salloni dhe ambienti gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 ballkone, 2  tualete, 2 poste parkimi, mobilimi i ri.
Ambjenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe i pajisur me kondicioner
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355686511111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38767
Çmimi: € 1.300 /muaj
Permasa e Prones: 130,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat