Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Shengjin

€ 52.000
Vendos tek te preferuatrat
241

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.
Ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon sipërfaqe totale 86 m2, prej se ciles 77.14 eshte siperfaqe e brendshme.
Organizimi: ambient ndenje sebashku me ambient gatimi, ku njera pjese eshte konvertuar ne dhome femijesh, nje dhome gjumi dhe tualet.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34822
Çmimi: € 52.000
Permasa e Prones: 86,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 39.000
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. 🏡 Kati 2 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
€ 58.000
Shitet apartament 1+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 55.21 m2 dhe ndodhet në katin e 2. [me shume]
I ri ne treg
€ 98.300
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 98.29 m2 dhe ndodhet në katin 1. Or [me shume]
I ri ne treg
€ 86.850
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 86.81 m2 dhe ndodhet në katin 0. Or [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat