click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 , Shengjin

€ 72.000
,
Vendos tek te preferuatrat
165

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 , Shengjin
Siperfaqe  90m2.
Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet.
Detaje te tjera: pamje nga deti, cilesi e larte,  ndertimi zone shume e frekuentuar dhe e preferuar per turizem.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40164
Çmimi: € 72.000
Permasa e Prones: 90,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 64.000
Shitet apartament 1+1 , Shengjin Siperfaqe  64m2. Kati 1 Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi,  dhome gjumi, tu [me shume]
€ 39.900
Shitet apartament 1+1 , Shengjin Siperfaqe  57m2. Kati 1 ose 2 mundesi zgjedhje . Organizimi: sallon ndenje ambjent [me shume]
€ 58.100
Shitet apartament 1+1 , Shengjin Siperfaqe  83m2. Kati 1 Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi,  dhome gjumi, tu [me shume]
€ 59.500
Shitet apartament 1+1+Verande , Shengjin Siperfaqe  85m2. Kati 1 Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi, dhomE gj [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat