click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, San Pietro

€ 158.550
,
Vendos tek te preferuatrat
18
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, San Pietro
🏡 Kati 1
📏Sipërfaqja e apartamentit 105.7 m2,

🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39446
Çmimi: € 158.550
Dhoma: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 40.000
Shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone tek kompleksi rotondo plepat Durres 🏡 Kati i 4 banim. 📏 Sipërfaqja totale e [me shume]
I ri ne treg
€ 105.415
Shitet apartament 1+1, San Pietro 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 72.7 m2, 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residences Gjiri Lalzit. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 64 m2 dhe ndodh [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat