Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Ura

€ 85.000
,
Vendos tek te preferuatrat
247

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Ura.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 banim te nje pallati te ri.
Disponon një sipërfaqe totale 173.15 m2 prej se ciles 156.58 eshte siperfaqe e brendshme, gjithashtu ka edhe 24.25 m2 verande.
Organizimi: salloni ndenjes dhe kuzhina, dy dhoma gjumi, 2 tualete, depo, verande si dhe tarrace personale.
Ka pozicion te favorshëm gjeografik, i investuar me punime cilesore, sistem chiller, dopio xham, e termoizoluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36024
Çmimi: € 85.000
Permasa e Prones: 220,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat