Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Rruga Sadik Petrela

€ 84.368
,
Vendos tek te preferuatrat
325

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1 Rruga Sadik Petrela prane Venue
 • Kati 1  dhe i 6
 • Sipërfaqe ndërtimi 105.46 m2
 • Salloni ndenjes, ambienti gatimit, korridori, 2 dhoma gjumi, 2 taulete, depo dhe ballkoni.
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38642
Çmimi: € 84.368
Permasa e Prones: 105,46 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat