Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Kavajes

€ 100.300
,
Vendos tek te preferuatrat
70

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rr. Kavajes prane qendres Globe.
Apartamenti ndodhet në katin e 11 banim dhe ka sipërfaqe totale 118 m2, prej së cilës 108.5 m2 është sipërfaqe e brendshme.
Organizimi: korridor që bën shpërndarjen, ambient ndenje sëbashku me ambient ngrënie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Pallati është ndërtim i ri dhe dallohet për punime cilësore.
Zona ku ndodhet është shumë e preferuar për banim për shkak të fasiliteteve që ofron.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34765
Çmimi: € 100.300
Permasa e Prones: 118,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]
I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Kthesa e Kamzes. Kati 2. Siperfaqe totale 113.81 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Sipërfaqe brendshme 40 m2, siperfaqe perbashket 5.6 m2,siperfaqe verande [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat