Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja

€ 144.100
,
Vendos tek te preferuatrat
22

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, rruga Jordan Misja
🏡 Kati i 6 banim.
📏 Sipërfaqja totale e apartamentit është 115.24 m2, prej se ciles 101 m2 eshte siperfaqe e brendshme.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
📝 Ndërtim i ri, cilësor, me teknologji të larte dhe fasadë të ventiluar termike.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39482
Çmimi: € 144.100
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 115.700
Shitet apartament 2+1 tek Fiori Di Bosco. 🏡 Kati 9 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 89 m2 nga te cilat 80 m2 e br [me shume]
€ 153.000
Shitet apartament 2+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  5 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 109.3 m2 [me shume]
€ 89.740
Shitet apartament 1+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  7 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 64.1 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 42.460
Shitet apartament 1+1 Qesarak 🏡 Kati 3 ose i 4 banim mundesi zgjedhje, 📏Sipërfaqja e apartamentit 77.2 m2 nga te c [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat