click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, rruga Him Kolli

550 euro/muaj
Vendos tek te preferuatrat
11

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Him Kolli.

  • Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2
  • Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te
  • I mobiluar
  • Ballkoni sheh oborrin e shkolles Konferenca e Pezes.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike,afer te gjitha sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.

CMIMI: 550 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41160
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

750 euro/muaj
Jepet me qera aparament 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te. I organ [me shume]
400 euro/muaj.
Jepet me qera apartament 2+1,tek posta,Sheshi Wilson. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te. I aksesueshe [me shume]
1,100€/m2
Shitet apartament ne rrugen Teodor Keko,Astir. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e pare (siper dyqaneve). Ka [me shume]
650 euro/muaj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok, prane CIOCCOLATITALIANI. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje tualet [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat