Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Elbasanit

€ 550 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
171

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit, Rruga Fuat Toptani.
Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri.
Organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Disponon një sipërfaqe totale prej 107 m2.
Apartamenti është i investuar me punime cilësore dhe mobilim bashkëkohor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35360
Çmimi: € 550 /muaj
Permasa e Prones: 107,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Stacioni i Trenit 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 3+1, Bllok 🏡 Kati 3 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, bal [me shume]
I ri ne treg
€ 300 /muaj
Jepen me qira 2 apartamente 1+1 Selvia, Rruga Siri Kodra Kati 1 banim, pallat ekzistues, buze rruge. Sipërfaqja e [me shume]
I ri ne treg
€ 600 months
Jepet me qira apartament 2+1, Pazari i Ri 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 70 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat