Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Rruga e Kavajes

€ 148.200
,
Vendos tek te preferuatrat
123

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 Rruga e Kavajes tek ‘Square21’.
Siperfaqe totale 123.5 m2.
Salloni ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
Kati 4
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37823
Çmimi: € 148.200
Permasa e Prones: 123,50 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat