click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes

€ 206.500
,
Vendos tek te preferuatrat
192
I ri ne treg

Pershkrimi

 • Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres.
 • Siperfaqje 121.46  m2
 • kati i 2 banim i 3 teknik.
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
 • Cilësi e lartë ndërtimi vendodhje elitare.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37502
Çmimi: € 206.500
Permasa e Prones: 121,46 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 170.000
Shitet Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyr, ne Rr Mujo Ulqinaku. Siperfaqje 112  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 d [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11. Organizimi: sallon nd [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik shitet Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nj [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat