Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

€ 95.000
,
Vendos tek te preferuatrat
111

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 në Kompleksin Golden Park 2, në Rrugën e Kavajës.
 • Sallon ndenjeje, ambienti gatimit, dy dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone.
 • Sipërfaqe totale 100.5 m2.
 • Kati 4 banim.
 • Super i investuar.
 • 📞 +355686511111

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36247
Çmimi: € 95.000
Permasa e Prones: 100,50 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat