Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Dibres

€ 93.300
,
Vendos tek te preferuatrat
237

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar.
🏡 Kati 2 banim. 
📏Sipërfaqja e apartamentit 106 m2 bruto, 89.9 neto.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40291
Çmimi: € 93.300
Permasa e Prones: 106,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat