Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Rruga e Barrikadave

€ 166.500
in
Vendos tek te preferuatrat
178

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 Rruga e Barrikadave
 • Siperfaqje 104 m2.
 • kati i 1.
 • Faze pllake
 • Orientim perendim
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, korridori, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, ballkoni.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37551
Çmimi: € 166.500
Permasa e Prones: 104,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat