Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

€ 120.000
,
Vendos tek te preferuatrat
36

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1, Rruga e Barrikadave
 • Sipërfaqe prej 83 m2.
 • Kati 0 banim, ndertim i ri.
 • Hipoteke ( Njesi Biznesi)
 • Mundesi konvertimi ne 3 garsoniere ose njesi biznesi.
 • Disponon: ambienti ndenjes dhe ambienti gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36973
Çmimi: € 120.000
Permasa e Prones: 83,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]
I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]
I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Kthesa e Kamzes. Kati 2. Siperfaqe totale 113.81 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat