Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 , Rr.Kosovareve

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
20

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 , Rr.Kosovareve
🏡 Kati 1
📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualete 1 Ballkon,oborr i përshtatshëm per biznes.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39234
Çmimi: € 150.000
Dhoma: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]
I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira apartament 1+1 Rruga Barrikadave. 📏Sipërfaqja e apartamentit 84 m2, kati 7 . 🛋 Salloni i ndenjes, am [me shume]
I ri ne treg
€ 450 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Komuna Parisit, Rruga Rasim Kallakula. 📏Sipërfaqja e apartamentit 115 m2, kati 3, l [me shume]
€ 500 /Muaj
Jepet apartament me qira 2+1 , Myslym Shyri 📏Sipërfaqja e apartamentit 100 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat