Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rr Kongresi Manastirit

€ 80.300
,
Vendos tek te preferuatrat
41

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Kongresi Manastirit tek Mirabella Residence.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5 banim, me orientim veri-perendim.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 100.32 m2, prej se ciles 87.19 m2 jane te brendshme.
Organizimi i apartamentit: ambient ndenje bashke me kuzhinen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone.
Residenca aktualisht eshte ne faze ndertimi dhe behet gati per banim ne vitin 2025.

Id e Prones: 40208
Çmimi: € 80.300
Permasa e Prones: 100,32 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat