Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Qender

€ 219.600
,
Vendos tek te preferuatrat
16

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, ne Qender te Tiranes tek Rruga e Bogdaneve.
Siperfaqja totale eshte 122 m2, e brendshme 90 m2, e perbashket 13.4 m2 dhe siperfaqja e ballkoneve 18.6 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim ne nje pallat i cili eshte ndertim i vitit 2021.
Me sistem ngrohje Multi Split pa zhurme dhe me mundesi lidhje deri ne 8 pajisje te brendshme.
Orientimi jug-perendim ben te mundur ndricimin natyral te apartamentit gjate gjithe dites.
Pamja e lire do te vazhdoje te mbetet e lire per shkak te pranise se institucioneve prane dhe mos ndertimit te pallateve te tjera afer.

Apartamenti disponon nje post-parkimi, i cili kushton 30,000 € (cmim i diskutueshem).

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39474
Çmimi: € 219.600
Permasa e Prones: 122,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 115.700
Shitet apartament 2+1 tek Fiori Di Bosco. 🏡 Kati 9 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 89 m2 nga te cilat 80 m2 e br [me shume]
€ 153.000
Shitet apartament 2+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  5 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 109.3 m2 [me shume]
€ 89.740
Shitet apartament 1+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  7 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 64.1 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 42.460
Shitet apartament 1+1 Qesarak 🏡 Kati 3 ose i 4 banim mundesi zgjedhje, 📏Sipërfaqja e apartamentit 77.2 m2 nga te c [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat