Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Prrenjas

€ 26.000
,
Vendos tek te preferuatrat
106

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 Prrenjas.
Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 73 m2.
Organizimi: ambient ndenje sëbashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkone.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Ndodhet në zonë të mirë, afër gjithë faciliteteve të nevojshme për një jetesë të mirë e komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36092
Çmimi: € 26.000
Permasa e Prones: 73,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat