Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Myslym Shyri

€ 330 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
149

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 tek Myslym Shyri.
Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenje, ambient gatimi, dhomë gjumi dhe tualet.
Apatamenti ndodhet në katin e 2 banim, 60 m2.
Zona ku ndodhet apartamenti ofron të gjitha fasilitetet për një jetesë sa më komode.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34986
Çmimi: € 330 /muaj
Permasa e Prones: 60,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1, rr. Bill Klinton. 🏡 Kati 2 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 115 m2. 🛋 Salloni i nde [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 Margarita Tutulani prane shkolles Deshmoret e Lirise. salloni ambienti gatimit  dhoma [me shume]
I ri ne treg
€ 490
Jepet me qera apartament 2+1 Myslym Shyri salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni kati 7 siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 1+1, Sheshi Willson. Kati 12 banim, pamje spektakolare e Tiranes. Sipërfaqja totale e apa [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat