click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 me qera,Myslym Shyri.

500 euro/muaj.
in
Vendos tek te preferuatrat
101

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 me qera,Myslym Shyri.

  • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje vile me hyrje ne vete.
  • I arreduar me  nje mobilim mjaft komod.
  • Te gjitha hapesirat kane dalje ne ballkon.
  • I pajisur me sistem ngrohje/ftohje.
  • Ndodhet ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, afer shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme

Cmimi: 500 euro/muaj.

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41311
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 BLV Zogu I, prane Uslga stascioni Trenit. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje [me shume]
650 euro/muaj.
Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe tota [me shume]
1,100 euro/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar tek Pazari i Ri. Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 48 m2. Aktualisht funksi [me shume]
750 euro/muaj
Jepet me qera aparament 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te. I organ [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat