Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Laprake

€ 82.880
,
Vendos tek te preferuatrat
83

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1  ne Laprake tek ish Sheshi Shiponja.
Apartamenti është i organizuar nga salloni, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni.
Objekti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati te ri ne faze ndertimi dhe ka një sipërfaqe prej 103.6 m2, mundesi zgjedhie kati.
Zona ku do te ndertohet ky kompleks ndodhet ne nje nder akset me te rendesishme te qytetit te Tiranes.

Sheshi kufizohet nga rruga kryesore ne pjesen veriore dhe nga dy rruge dytesore dhe ambjente te gjelberuara e pedonale ne te tre anet e tjera te tij. Rruga kryesore e lidh kompleksin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte.
🌐Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36176
Çmimi: € 82.880
Permasa e Prones: 103,60 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 106.000
Apartament 2+1 Ali Demi Siperfaqje 111 m2 Kati i 3. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, b [me shume]
I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat