Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Laprake

€ 70.950
,
Vendos tek te preferuatrat
132

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1  Rruga Dritan Hoxha, Laprake.
Disponon një sipërfaqe prej 82.49 m2, ndodhet në katin e 4 te nje pallati te ri te sapo perfunduar, orientim lindje, kubature e regullt, pa ballkon.
Organizimi: salloni ndenjes dhe kuzhina, dy dhoma gjumi, tualeti, kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35967
Çmimi: € 70.950
Permasa e Prones: 82,49 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat