Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Kodra e Diellit

€ 112.600
,
Vendos tek te preferuatrat
49

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit 2.
 • Katin 1 banim
 • Sipërfaqe totale prej 110.8 m2 dhe 34.24 m2 verande.
 • Salloni i ndenjes ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,  Ne ndertim
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36911
Çmimi: € 112.600
Permasa e Prones: 110,80 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 72.000
Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma. Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks. Si [me shume]
I ri ne treg
€ 88.830
Apartament 1+1, Rruga Qemal Stafa Kati 6 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 63.45 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 134.652
Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa Kati 7 , ndertim i ri. Siperfaqe totale 96.18 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat