Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Kodra e Diellit

€ 73.000
,
Vendos tek te preferuatrat
45

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 Kodra e Diellit, Fillimi i Rruges Bill Klinton.
 • Kati 3 banim, pallat i ri me ashensor.
 • Siperfaqe 76 m2
 • Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti.
 • Apartamenti eshte super i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore.
 • Ne proces Hipotekimi
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36949
Çmimi: € 73.000
Permasa e Prones: 76,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]
I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]
I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat