Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Gjiri i Lalzit

€ 100.300
,
Vendos tek te preferuatrat
107

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.
 • Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 100.3 m2.
 • Organizimi: ambienti i ndenjes së bashku me ambientin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni me pamje nga deti.
 • I pozicionuar në palazzinat të cilat janë ndërtesa 3-katëshe që ofrojnë rehati dhe komoditet.
 • Kompleksi dallon për dizajn bashkëkohor të ndërthurur me elemente Mesdhetare, në vendpushimin e parë luksoz të këtij lloji në Shqipëri dhe për arkitekturën inovative.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36591
Çmimi: € 100.300
Permasa e Prones: 100,30 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]
I ri ne treg
€ 78.540
Apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 74.8 m2. Organi [me shume]
I ri ne treg
€ 67.800
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndodhet në katin e 2 banim, disponon sipërfaqe totale 9 [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat