Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Gjiri i Lalzit

€ 159.000
,
Vendos tek te preferuatrat
105

Pershkrimi

  • Shitet Apartament 2+1 me oborr, Vala Mar Residences Gjiri Lalzit.
  • Apartamenti disponon nje siperfaqe ndertimi  prej 78.63 m2 dhe 66 m2 siperfaqe oborri.
  • Salloni ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit ballkoni me pamje fantastike nga deti dhe tualeti.
  • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36830
Çmimi: € 159.000
Permasa e Prones: 78,63 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat