Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1 Fresku

€ 68.700
,
Vendos tek te preferuatrat
95

Pershkrimi

  • Apartament 2+1 Fresku.
  • Kati 6 i fundit
  • Sipërfaqe apartamenti 98 m2 siperfaqe verande 33 m2
  • Ndertim i ri  pa ashensor dhe pa hipoteke
  • Salloni ndenjes dhe ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete , veranda, kubaturë e rregullt.
  • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  • +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38208
Çmimi: € 68.700
Permasa e Prones: 131,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat