Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Fresku

€ 80.000
in
Vendos tek te preferuatrat
222

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, ne  zonen e Freskut Rruga e Teleferikut.
Apartamenti është i pozionuar në katin e 3 të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej  109 m2.
Apartamenti disponon: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni.
Detaje të tjera: i ndriçuar, pallat i ri, i mobiluar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34977
Çmimi: € 80.000
Permasa e Prones: 109,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat