Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Farmacia 10

€ 108.900
,
Vendos tek te preferuatrat
60

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Farmacise 10.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri.
Siperfaqe totale 99 m2 prej se ciles 84.6 m2 eshte siperfaqe e brendshme.
Organizimi: ambient i ndjenjes sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Planimetri e rregullt dhe punime shume cilesore.
Vendndodhje favorizuese me nje sere fasilitetesh si: shkolla, spitale, njesi te ndryshme sherbimi, per ta bere jetesen akoma me komode.

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39747
Çmimi: € 108.900
Permasa e Prones: 99,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat