click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I

€ 209.550
,
Vendos tek te preferuatrat
45
Okazion

Pershkrimi

 • Shitet apartament 2+1, Bulevardi Zogu I
 • Kati 6, ndertim i vitit 2022
 • Sipërfaqja e apartamentit është 127 m2 .
 • Apartamenti organizohet ne: 1 ambient ndenje + gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete 1 ballkon,
 • Apartamenti ndodhet ne kompleksin Mozzart me pamje fantastike dhe ndricim natyral,
 • Mundesi investimi sepse zona eshte shume e kerkuar, per zyra qera ose banim
 • Vetem 3 min larg qendres .
 • Punime shum cilesore.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  +355 68 651 1111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39743
Çmimi: € 209.550
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat