click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Brryli

€ 100.000
,
Vendos tek te preferuatrat
57
Okazion

Pershkrimi

  • Shitet apartament 2+1, Tek Brryli
  • Kati 2, pallat i viteve 2000 pa ashensor, me dokumentacion te rregullt hipotekor.
  • Sipërfaqja e apartamentit është 93 m2 .
  • Apartamenti organizohet ne: 1 ambient ndenje + gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet 1 ballkon,
  • Apartamenti eshte totalisht i investuar ne 2022 ne instalime dhe i shtruar me parket.

Vendndodhja eshte shum strategjike per tu dhen me qera ose per banim pasi zona rrethohet nga shum institucione, dhe eshte shume prane unazes dhe bulevardit.

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39704
Çmimi: € 100.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat