Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bllok

€ 600 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
109

Pershkrimi

 • Apartament 2+1 Rruga Nikolla Tupe, Bllok.
 • Kati 6
 • Siperfaqe 120 m2
 • Ashensor
 • Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.
 • Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në një zonë të favorshme.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 •  +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37714
Çmimi: € 600 /muaj
Permasa e Prones: 120,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 400
Apartament 2+1+2+2, Stadiumi Dinamo Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 banim. J [me shume]
€ 250
Apartament 1+1, Brryli Blv. Zhan Dark Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 60.42 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ban [me shume]
Shiten  Apartamente 2+1/1+1/Garsoniere dhe Njesi tregtare Liqeni i Farkes Rruga Pjeter Budi 🏡 Struktura perbehet ng [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat