Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Ali Demi

€ 73.000
,
Vendos tek te preferuatrat
63

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, Relux Residence, Shkoze, Rruga Ali Demi.
Apartamenti disponon siperfaqe totale 97.3m prej se ciles 86.5 eshte e brendshme.
I pozicionuar ne katin e 2 banim te nje godine 6 kateshe.
Organizimi: ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Kompleksi rezidencial RELUX ndodhet 4 km larg nga qendra e qytetit të Tiranës në zonën e Shkozës, dhe 15 minuta larg tij në shtrirje kohore.
Relux është rezidencë e sigurt për banim, e kontrolluar dhe e monitoruar 24h për çdo lëvizje.
Mungesa e ndërtimeve të tjera përreth e bën ambient më të qetë për të jetuar.
Materialet e përdorura në këtë objekt janë veshja me grafiato dhe pllakat imitacion druri të cilat ndërthurin në tre ngjyra, e bardhë, gri errët dhe ngjyrë druri duke krijuar një kompozim të bukur estetikisht. Duhet theksuar qe materialet e perdorura janë të gjitha cilësore si sistemi kapot kundër zjarrit deri ne teperaturë 2,000ᵒC, grafiato ,dritare pvc dopio xham, vetrata xhami e vazhduar e  temperuar 10mm, pllakë murale, etj, për të sjellë kështu jetëgjatësi të objektit por duke ruajtur dhe anën e funksionalitetit.

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39782
Çmimi: € 73.000
Permasa e Prones: 97,30 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat